Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kim kolwiek

Data dodania:
2016-10-01
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
102
Opis - kim kolwiek

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 102 użytkowników pobrało kim kolwiek z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Metadata Analyzer

  Darmowy program Metadata Analyzer pozwala Ci sprawdzić, jak nazywał się twórca oryginalnego dokumentu, a jeżeli autor został zmieniony, dowiesz się, ile razy miało to miejsce i kim byli poprzedni autorzy. Nadto otrzymasz również dokładną informację o liczbie zapisów dokumentu, a także o rodzaju dokonywanych w nim uprzednio zmian.

 • ExtractNow 4.7.8

  ExtractNow to program przeznaczony do dekompresowania wszelkiego typów archiwów, jest bardzo prosty i dzięki temu idealnie funkcjonalny.

 • Data dodania:
  2016-10-01
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  102
  Pobierz za darmo kim kolwiek . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition)

  Calls Info to aplikacja służąca do prowadzenia szczegółowych statystyk na temat wykonywanych i odbieranych połączeń a także wysyłanych i odbieranych smsów.

 • SMS Chat 1.1

  Aplikacja SMS-Chat napisana pod systemy Windows Mobile jest to program do masowego wysyłania sms. Ten prosty w użyciu i niewielki program do wysyłania sms jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień wysyłają mnóstwo wiadomości tekstowych.

 • ooVoo 2.2.3.24

  ooVoo to komunikator stawiający na wysokiej jakości rozmowy wideo.

kim kolwiek Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-01 już 102 użytkowników pobrało kim kolwiek z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kim kolwiek