Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kierownice

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
38
Opis - kierownice

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 38 użytkowników pobrało kierownice z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Forza Motorsport 2

  Forza Motorsport 2 to wyścigi samochodowe na Xbox 360 z dopracowaną grafiką i realistyczną symulacją jazdy.

 • Dirt Road Trucker 3D 1.3

  Dirt Road Trucker 3D to androidowy symulator jazdy ciężarówkami oraz klasycznymi pickupami po wyboistych drogach. Uważaj na ładunek i dotrzyj docelu w określonym czasie!

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  38
  Pobierz za darmo kierownice . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Race Illegal: High Speed 3D 1.0

  Race Illegal: High Speed 3D to świetna gra wyścigowa na mobilną platformę Android. Wcielamy się w rolę kierowcy biorącego udział w nielegalnych wyścigach ulicznych i staramy się zdobyć respekt wśród innych uczestników wygrywając kolejne potyczki.

 • Gran Turismo 5

  download free Gran Turismo 5 po polsku za darmo pobierz

 • Race on

  Gra race on to wyścigi samochodowe szwedzkiej firmy SimBin (twórców m.in. RACE ’07, GTR i STCC), których premiera nastąpi już lada dzień, bo 15 września (niestety żadna rodzima firma nie planuje obecnie wydania race on po polsku). Rozgrywka turniejowa składa się tu z kolejnych wyścigów z serii World Touring Car Championship, w których musimy ponadprzeciętnie zapunktować swoją jazdą, by przejść do następnych etapów. Dostępne są też trasy wyścigów Formula Masters oraz Swedish Touring Car Championship dzięki „wbudowaniu” w grę praktycznie całości rozgrywki z STCC i RACE ’07. Możemy pokonywać 30 tras przy użyciu każdego z 39 aut.

kierownice Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 38 użytkowników pobrało kierownice z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kierownice