Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kde4 panel configurator 0 1

Data dodania:
2016-10-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
40
Opis - kde4 panel configurator 0 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 40 użytkowników pobrało kde4 panel configurator 0 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • KDE4 Panel Configurator 0.1

  KDE4 Panel Configurator przeznaczony jest do konfiguracji pracy środowiska graficznego KDE.

 • Startup Control Panel 2.8

  Startup Control Panel to bardzo przydatne i zarazem niezbyt skomplikowane narzędzie, którego główną, a zarazem jedyną funkcją jest obsługa programów uruchamianych wraz z rozpoczęciem pracy systemu operacyjnego, a więc tych wszystkich aplikacji, które możemy zazwyczaj znaleźć w folderze Autostart.

 • Data dodania:
  2016-10-28
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  40
  Pobierz za darmo kde4 panel configurator 0 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Virtual CD ROM Control Panel 2.0.1.1

  Virtual CD-ROM Control Panel to darmowa aplikacja służąca do emulowania napędów CD-ROM. Pogram potrafi obsługiwać kilka napędów jednocześnie i pobierać obrazy płyt z plików ISO. Jego główne zalety to szybkość, prostota i minimalny rozmiar.

kde4 panel configurator 0 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-28 już 40 użytkowników pobrało kde4 panel configurator 0 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kde4 panel configurator 0 1