Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

karta telewizyjna

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
100
Opis - karta telewizyjna

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 100 użytkowników pobrało karta telewizyjna z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Karta Moto rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.

 • Co to jest karta graficzna?

  Lapidarna odpowiedz ...Karta graficzna prze...

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  100
  Pobierz za darmo karta telewizyjna . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • tvt 0.0.6.7

  Wtyczka do komunikatora tlen.pl pokazująca na liście kontaktów, aktualny program tv danej stacji, jak i program jaki w danej chwili trwa.

 • Ipla 0.10.0b

  Ipla jest odtwarzaczem, który umożliwia oglądanie telewizji w czasie rzeczywistym.

 • NVIDIA Dock 1.02

  NVIDIA Dock jest narzędzie przyspieszającym uruchamianie panelu sterowania NVIDIA.

karta telewizyjna Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 100 użytkowników pobrało karta telewizyjna z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: karta telewizyjna