Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

karta dzwiekowa

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
444
Opis - karta dzwiekowa

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 444 użytkowników pobrało karta dzwiekowa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Karta Moto rowerowa

  Aplikacja Karta Moto-rowerowa jest przeznaczona dla nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy chcą uczyć się oraz weryfikować swoją wiedzę odnośnie przepisów ruchu drogowego.

 • Co to jest karta graficzna?

  Lapidarna odpowiedz ...Karta graficzna prze...

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  444
  Pobierz za darmo karta dzwiekowa . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • audio recording server 2.2.0.1

  Aplikacja przeznaczona do nagrywania strumienia audio z karty dźwiękowej.

 • YOYAP! 3.0

  YOYAP! To ciekawa aplikacja umożliwiająca stworzenie zabawnej animacji z jedną z wielu dostępnych postaci, do której można dołączyć dowolną ścieżkę dźwiękową.

 • Ipla 0.10.0b

  Ipla jest odtwarzaczem, który umożliwia oglądanie telewizji w czasie rzeczywistym.

karta dzwiekowa Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 444 użytkowników pobrało karta dzwiekowa z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: karta dzwiekowa