Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kalendarz wyliczen stazu pracy

Data dodania:
2016-10-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
114
Opis - kalendarz wyliczen stazu pracy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 114 użytkowników pobrało kalendarz wyliczen stazu pracy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.

 • KALENDARZ XP 29 85

  Kalendarz XP, do pobrania za darmo, posiada następujące funkcje: wyświetlanie daty i wybranych parametrów komputera, obsługa wirtualnego CD, menadżer ikon pulpitu, terminarz uruchamiania komputera, cogodzinny dźwięk wyposażony w syntezator mowy, podgląd dokładnych godzin włączania i wyłączenia komputera, licznik przebytej przez mysz drogi w kilometrach, metrach itp.

 • Data dodania:
  2016-10-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  114
  Pobierz za darmo kalendarz wyliczen stazu pracy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kalendarz Windows 7 – w jaki sposób z niego korzystać?

  Kalendarz w systemach Windows ...Sa jednak aplikacje, pozwalaja...

 • ORGANIZER PRACY PL+ 1.0

  Organizer Pracy PL+ to łatwe zarządzanie zadaniami w firmie oraz sprawna organizacja i podział zadań między pracowników, jak również wnikliwy sposób raportowania i analizy toczących się działań.

 • Ergonomia pracy przy komputerze

  Kiedy kupujemy komputer, powin...Otoz organizacji naszego stano...

kalendarz wyliczen stazu pracy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-24 już 114 użytkowników pobrało kalendarz wyliczen stazu pracy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kalendarz wyliczen stazu pracy