Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kalendarz windows xp home

Data dodania:
2016-09-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
28
Opis - kalendarz windows xp home

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-22 już 28 użytkowników pobrało kalendarz windows xp home z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Windows xp home

  System operacyjny Windows XP to jeden z najpopularniejszych używanych obecnie systemów operacyjnych na świecie.

 • KALENDARZ XP 29 85

  Kalendarz XP, do pobrania za darmo, posiada następujące funkcje: wyświetlanie daty i wybranych parametrów komputera, obsługa wirtualnego CD, menadżer ikon pulpitu, terminarz uruchamiania komputera, cogodzinny dźwięk wyposażony w syntezator mowy, podgląd dokładnych godzin włączania i wyłączenia komputera, licznik przebytej przez mysz drogi w kilometrach, metrach itp.

 • Data dodania:
  2016-09-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  28
  Pobierz za darmo kalendarz windows xp home . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kalendarz Windows 7 – w jaki sposób z niego korzystać?

  Kalendarz w systemach Win...Sa jednak aplikacje, pozw...

 • Co z Windows XP?

  Co z Windows XP?Co z Windows XP? Jak powszechnie ...

 • Windows XP Professional

  System operacyjny Windows XP to jeden z najpopularniejszych używanych obecnie systemów operacyjnych na świecie. Choć od czasu jego premiery minęło już niemal dziesięć lat, wciąż jednak świetnie spisuje się w praktyce i ma wielu zagorzałych zwolenników, których nie przekonują kolejne nowe edycje (jak Vista czy Seven).

kalendarz windows xp home Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-22 już 28 użytkowników pobrało kalendarz windows xp home z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kalendarz windows xp home