Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kalendarz 7

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
82
Opis - kalendarz 7

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 82 użytkowników pobrało kalendarz 7 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kalendarz 0.4.0.2

  Wtyczka, do tlena wyświetlająca praktyczny kalendarz na liście kontaktów.

 • KALENDARZ XP 29 85

  Kalendarz XP, do pobrania za darmo, posiada następujące funkcje: wyświetlanie daty i wybranych parametrów komputera, obsługa wirtualnego CD, menadżer ikon pulpitu, terminarz uruchamiania komputera, cogodzinny dźwięk wyposażony w syntezator mowy, podgląd dokładnych godzin włączania i wyłączenia komputera, licznik przebytej przez mysz drogi w kilometrach, metrach itp.

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  82
  Pobierz za darmo kalendarz 7 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kalendarz Windows 7 – w jaki sposób z niego korzystać?

  Kalendarz w systemac...Sa jednak aplikacje,...

 • Xdiary 1.32

  Xdiary to prosty kalendarz dla systemu Linux.

 • Orange 4.5

  Jest to prosty kalendarz pochodzący z projektu XFCE.

kalendarz 7 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 82 użytkowników pobrało kalendarz 7 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kalendarz 7