Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kadu kadu

Data dodania:
2013-02-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
17
Opis - kadu kadu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-04 już 17 użytkowników pobrało kadu kadu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Kadu 0.6.5.1

  Ciekawą propozycją na rynku komunikatorów internetowych działających pod systemem Mac OS X jest program firmy KaduTeam - Kadu.

 • Kadu 0.6.5 Beta 2

  Kadu jest linuksowym odpowiednikiem komunikatora Gadu-Gadu.

 • Data dodania:
  2013-02-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  17
  Pobierz za darmo kadu kadu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Kadu 0.10

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Karaluch 1.2++

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • NAJLEPSZY KOMUNIKATOR

  Komunikatory interne...Komunikatory interne...

kadu kadu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-02-04 już 17 użytkowników pobrało kadu kadu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kadu kadu