Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

kaczki w kosmosie

Data dodania:
2013-03-30
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
37
Opis - kaczki w kosmosie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-30 już 37 użytkowników pobrało kaczki w kosmosie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Hugo: W Kosmosie

  Hugo to sympatyczna postać z kreskówki dla młodszych, która przemierza cały świat i przeżywa różne przygody.

 • Celestia 1.6.0

  Celestia umożliwia wirtualne podróżowanie po kosmosie.

 • Data dodania:
  2013-03-30
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  37
  Pobierz za darmo kaczki w kosmosie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • WorldWide Telescope 2.2

  WorldWide Telescope czyli najlepsze obserwatoria astronomiczne świata w twoim komputerze.

 • Duck Hunt

  Duck Hunt to jedna z bardziej popularnych gier na Nintendo Entertainment System (NES) oraz Pegasusa, którą można śmiało traktować jako jeden z pierwowzorów gier FPS.

 • Tyrian 2000

  Tyrian 2000 to gra, której akcja rozgrywa się w kosmosie. Na naszego bohatera spadły wszystkie nieszczęścia świata, jego rodzice zostali zabici, przyjaciele okazali się wrogami, musi sam pokonać wielką korporację jaką jest MicroSol.

kaczki w kosmosie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-30 już 37 użytkowników pobrało kaczki w kosmosie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: kaczki w kosmosie