Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jircii stable

Data dodania:
2016-08-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
13
Opis - jircii stable

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-25 już 13 użytkowników pobrało jircii stable z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • jIRCii Stable 31

  jIRCii Stable jest wieloplatformowym klientem IRC.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.

 • Data dodania:
  2016-08-25
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  13
  Pobierz za darmo jircii stable . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Debian

  Debian jest dystrybucją Linux przeznaczoną głównie dla zaawansowanych użytkowników. W ramach Debian rozpoczęte zostały projekty mające na celu stworzenie dystrybucji systemu GNU/Hurd, BSD a nawet dystrybucji wolnego oprogramowania Debian na Windows (w tym 7).

jircii stable Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-25 już 13 użytkowników pobrało jircii stable z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: jircii stable