Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jezyk polski w zoo

Data dodania:
2013-03-31
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
300
Opis - jezyk polski w zoo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-31 już 300 użytkowników pobrało jezyk polski w zoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Egzamin maturalny język polski

  Egzamin maturalny – język polski to program pomagający sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę przed egzaminem maturalnym z języka polskiego.

 • World of Zoo

  World of Zoo to gra tworzona przez studio Blue Fang Games, znane przede wszystkim z tworzenie innej tego typu serii gier, a mianowicie Zoo Tycoon.

 • Data dodania:
  2013-03-31
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  300
  Pobierz za darmo jezyk polski w zoo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Zoo Tycoon 2

  Zoo Tycoon 2 pozwala nam zobaczyć ogród zoologiczny z nieco innej perspektywy. Tym razem nie jesteśmy gościem a właścicielem, który musi zrobić wszystko, by ludzie chętnie odwiedzali jego ZOO.

 • Zoo Tycoon

  ZOO Tycoon jest strategiczną grą ekonomiczną, która stawia nas przed wyzwaniem jakim jest skuteczne zarządzenie ogrodem zoologicznym. Szereg wymagających wyzwań, które na nas czekają sprawi, że szybko zrozumiemy jak trudne jest to zadanie.

 • Trailer do World of Zoo

  World of Zoo to symulator ogrodu zoologicznego, połączony z grą edukacyjną dla dzieci. Ze względu właśnie na dzieci, gra oprócz wersji na komputery osobiste, ukarze się na dwie konsole Nintendo DS i Wii.

jezyk polski w zoo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2013-03-31 już 300 użytkowników pobrało jezyk polski w zoo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: jezyk polski w zoo