Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jedzie kia

Data dodania:
2016-10-25
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
94
Opis - jedzie kia

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 94 użytkowników pobrało jedzie kia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

  • The Legend of Crystal Valley

    Główną bohaterką gry jest dziewczyna imieniem Ewa. Pewnego dnia otrzymuje ona list od mieszkającego na odludziu ojca. Zaniepokojona, jedzie go odwiedzić, lecz okazuje się, że znikł, zaś farma, na której mieszkał, jest przejściem do innego, dziwnego świata. Ewa, szukając swego ojca, przekracza granicę i zagłębia się w odmiennej rzeczywistości, która na myśl może przywodzić Alicję w Krainie Czarów.

  • Silent Hill 2

    Po niewątpliwym sukcesie gry Silent Hill wydawcy zdecydowali, że kolejne odsłony tego survival horror będą wydawane zarówno na konsole, jak też I na komputery osobiste. Dlatego też przygody Jamesa Sunderlanda ukazały się na wszystkie platformy.

jedzie kia Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-25 już 94 użytkowników pobrało jedzie kia z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: jedzie kia