Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

java bluetooth walkie talkie

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
191
Opis - java bluetooth walkie talkie

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 191 użytkowników pobrało java bluetooth walkie talkie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Bluetooth File Transfer 1.41 (Java)

  Bluetooth File Transfer to narzędzie dwustronne, umożliwia w szybki sposób zarówno pobieranie jak i wysyłanie danych poprzez łącze Bluetooth bez znaczenia czy jest to transfer telefon > komputer, komputer > telefon czy jeszcze inne urządzenie.

 • Co to jest bluetooth?

  W temacie przesylania plikow...Wiekszosc ludzi korzysta z t...

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  191
  Pobierz za darmo java bluetooth walkie talkie . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Genius BlueTooth Traveler

  Po kliknieciu w button "Pobi...

java bluetooth walkie talkie Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 191 użytkowników pobrało java bluetooth walkie talkie z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: java bluetooth walkie talkie