Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jailbreak

Data dodania:
2016-10-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
117
Opis - jailbreak

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 117 użytkowników pobrało jailbreak z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • DiskAid 5.4

  DiskAid umożliwia bezporblemowe kopiowanie plików z komputera na urzadzenia przenośne z systemem iOS bez konieczności robienia tzw. jailbreak'a.

 • sn0wbreeze 2.9

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!

 • Data dodania:
  2016-10-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  117
  Pobierz za darmo jailbreak . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • iPhone PC Suite

  iPhone PC Suite jest darmowym programem służącym do zarządzania zasobami telefonu iPhone. iPhone PC Suite to program konkurencyjny w stosunku do iTunes, który nie oferuje tylu pomocnych funkcji.

jailbreak Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-16 już 117 użytkowników pobrało jailbreak z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: jailbreak