Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jabber

Data dodania:
2016-10-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
4843
Opis - jabber

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 4843 użytkowników pobrało jabber z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • PSI 0.12

  PSI jest bardzo popularnym komunikatorem internetowym obsługującym sieć Jabber.

 • Jabbin 1.0

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Data dodania:
  2016-10-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  4843
  Pobierz za darmo jabber . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • myself2 0.2.0.4

  Plugin do komunikatora Tlen.pl, który pokazuje nasz status na liście kontaktów... Obsługuje również protokół Jabber/XMPP i AQQ. Wtyczka ta jest kontynuacją wtyczki andk(myself).

 • IM+ 2.15 (Smartphone)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne. IM+ dla mobile umożliwia współpracę z najpopularniejszymi sieciami takimi jak AIM, MSN, Yahoo!, ICQ, Jabber czy choćby Google Talk.

 • Gajim 0.14.1

  Gajim to komunikator internetowy oparty o sieć Jabber, który umożliwia wysyłanie wiadomości do użytkowników innych sieci, takich jak Gadu-Gadu, Tlen czy ICQ. Program jest bardzo rozbudowany i pozwala na tworzenie wielu kont, obsługę emotionek i awatarów.

jabber Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 4843 użytkowników pobrało jabber z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Jabber