Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iwona lektor syntezator mowy

Data dodania:
2016-10-03
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
131
Opis - iwona lektor syntezator mowy

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-03 już 131 użytkowników pobrało iwona lektor syntezator mowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Syntezator ivona – jak działa?

  Osoby niewidome badz niedowi...Specjalnie z mysla o nich po...

 • Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej

  Plik zawiera kompletne spolszczenie wszystkich jedenastu odcinków Akademii Marynarki Wojennej w grze Battlestations Midway. Po zainstalowaniu zamiast angielskiego lektora pojawia się polski lektor.

 • Data dodania:
  2016-10-03
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  131
  Pobierz za darmo iwona lektor syntezator mowy . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Powiedz 1.0

  Jest to syntezator mowy dla Linuksa.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • RespiratoR 0.5.7.74

  Syntezator mowy dla komunikatora Tlen.pl

iwona lektor syntezator mowy Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-03 już 131 użytkowników pobrało iwona lektor syntezator mowy z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: iwona lektor syntezator mowy