Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ivona player

Data dodania:
2016-10-12
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
57
Opis - ivona player

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 57 użytkowników pobrało ivona player z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ivona

  Syntezator mowy IVON...To drugie  przydaje...

 • IVONA Reader 1.0.14

  IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści.

 • Data dodania:
  2016-10-12
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  57
  Pobierz za darmo ivona player . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Syntezator ivona – jak działa?

  Osoby niewidome badz...Specjalnie z mysla o...

 • Dragon Player 2.0.1

  Prosty odtwarzacz plików wideo dla systemu Linux.

 • tvn player 1.0

  tvn player to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci na oglądanie ulubionych programów oraz seriali stacji TVN oraz stacji tematycznych wszedzie tam, gdzie jesteś!

ivona player Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-12 już 57 użytkowników pobrało ivona player z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ivona player