Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ivona pelna wersja

Data dodania:
2016-09-30
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
127
Opis - ivona pelna wersja

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-30 już 127 użytkowników pobrało ivona pelna wersja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Pełna Księgowość

  Pełna Księgowość to potężne narzędzie dla każdej firmy lub przedsiębiorstwa, które składa się z kilkunastu wyspecjalizowanych modułów. Są one połączone ze sobą, tworząc w ten sposób narzędzie obejmujące każdy aspekt księgowości.

 • Ivona

  Syntezator mowy IVON...To drugie  przydaje...

 • Data dodania:
  2016-09-30
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  127
  Pobierz za darmo ivona pelna wersja . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Lefthand FK Pełna Księgowość 1.9-139

  Program wzbogacono o bogaty zbiór dodatkowych modułów umożliwiających m.in. obsługę kadr i płac czy zarządzanie środkami trwałymi.

 • IVONA Reader 1.0.14

  IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści.

 • Syntezator ivona – jak działa?

  Osoby niewidome badz...Specjalnie z mysla o...

ivona pelna wersja Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-30 już 127 użytkowników pobrało ivona pelna wersja z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ivona pełna wersja