Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ivona lektor

Data dodania:
2016-09-24
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
105
Opis - ivona lektor

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 105 użytkowników pobrało ivona lektor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Polski lektor dla Akademii Marynarki Wojennej

  Plik zawiera kompletne spolszczenie wszystkich jedenastu odcinków Akademii Marynarki Wojennej w grze Battlestations Midway. Po zainstalowaniu zamiast angielskiego lektora pojawia się polski lektor.

 • Ivona

  Syntezator mowy IVON...To drugie  przydaje...

 • Data dodania:
  2016-09-24
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  105
  Pobierz za darmo ivona lektor . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • IVONA Reader 1.0.14

  IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści.

 • Syntezator ivona – jak działa?

  Osoby niewidome badz...Specjalnie z mysla o...

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

ivona lektor Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-24 już 105 użytkowników pobrało ivona lektor z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ivona lektor