Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ivona allplayer

Data dodania:
2016-06-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
57
Opis - ivona allplayer

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-18 już 57 użytkowników pobrało ivona allplayer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ivona

  Syntezator mowy IVON...To drugie  przydaje...

 • IVONA Reader 1.0.14

  IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści.

 • Data dodania:
  2016-06-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  57
  Pobierz za darmo ivona allplayer . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Syntezator ivona – jak działa?

  Osoby niewidome badz...Specjalnie z mysla o...

 • ALLPlayer 3.7.6.5

  ALLPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny, który jest jednym z najpopularniejszych tego typu programów w Polsce.

 • AllPlayer 4 5

  AllPlayer to program do odtwarzania video, jeden z najpopularniejszych tego typu programów w Polsce. AllPlayer sam pobiera kodeki i napisy. Odtwarzacz AllPlayer 4 jest całkowicie po polsku.

ivona allplayer Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-06-18 już 57 użytkowników pobrało ivona allplayer z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ivona allplayer