Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

island

Data dodania:
2016-09-13
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
47
Opis - island

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-13 już 47 użytkowników pobrało island z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Dead Island

  Dead Island to ciekawe połączenie turystycznego kurortu i śmiercionośnych hord zombie.

 • The Secret of Monkey Island

  The Secret of Monkey Island to klasyka gier przygodowych. Akcja rozgrywa się na Morzu Karaibskim.

 • Data dodania:
  2016-09-13
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  47
  Pobierz za darmo island . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Return to Mysterious Island 2

  Gra przygodowa Return to Mysterious Island 2 to bezpośrednia kontynuacja Return to Mysterious Island. W dalszym ciągu mamy tu do prowadzenia Minę – dziewczynę, która odkryła łódź kapitana Nemo – jednak prześladuje ją pech.

 • Return to Mysterious Island

  Miną, młoda kobieta, która wybrała się w rejs dookoła świata, jednak sztorm rzucił ją na tajemnicza, tropikalną wyspę. Choć jest ona niezamieszkana, to jednak znajduje się tu wiele tajemniczych budowli i mechanizmów. Jesteś ciekaw jakich?

 • Dead Island trailer

  Trailer Dead Island to trwający półtorej minuty filmik, wprowadzający w klimat rozgrywki, jaką szykuje dla nas Techland. Zmierzymy się tu z nieprzeliczonymi rzeszami zombie – na naszych stronach znajduje się szerszy opis tej produkcji, zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej.

island Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-13 już 47 użytkowników pobrało island z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: island