Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ipla 1

Data dodania:
2016-09-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
158
Opis - ipla 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 158 użytkowników pobrało ipla 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ipla

  Teraz ipla także w twoim smartfonie lub tablecie. Pobierz aplikacje ipla na pobierz.pl!

 • ipla

  Telewizja w Twoim smartfonie? Dzieki aplikacji ipla dla Windows Phone to możliwe! Oglądaj swoje ulubione seriale i programy zupełnie za darmo!

 • Data dodania:
  2016-09-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  158
  Pobierz za darmo ipla 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ipla 2 2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • Ipla 2.6

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • IPLA 2 0

  IPLA to platforma multimedialna pozwalająca oglądać telewizję internetową IPLA. Poprzez IPLA 2.0 można oglądać programy transmitowane na żywo lub zamówić usługę VOD.

ipla 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 158 użytkowników pobrało ipla 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ipla 1