Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

instalki skype za darmo

Data dodania:
2016-10-26
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
428
Opis - instalki skype za darmo

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 428 użytkowników pobrało instalki skype za darmo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Radio w Internecie za darmo

  Dzisiejsza technologia ...Radio przez InternetDo ...

 • Jak dzwonic za darmo na telefony stacjonarne?

  Jak dzwonic za darmo na telefony stacjonarne?Jak dzwonic za darmo na telefony stacjonarne?Jest wiele metod dzwoni...

 • Data dodania:
  2016-10-26
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  428
  Pobierz za darmo instalki skype za darmo . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Skype 4 2

  Skype 4.2 to najnowsza odsłona komunikatora internetowego, który na zawsze zmienił możliwości komunikacji międzyludzkiej. Polecany jest każdemu użytkownikowi komputera, a jedyne, co potrzebne do jego głównego działania – czyli prowadzenia rozmów wideo - to kamera i mikrofon.

 • Skype 2.8

  Skype 2.8 to najbardziej znany i cenionym program służący do prowadzenia komunikacji w sieci.

 • Skype 6.3

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów głosowych i wideo, który umożliwia bezpłatne porozumiewanie się z użytkownikami tego programu z całego świata w szybki i bardzo prosty sposób.

instalki skype za darmo Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-26 już 428 użytkowników pobrało instalki skype za darmo z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: instalki skype za darmo