Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

inca ball

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
615
Opis - inca ball

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 615 użytkowników pobrało inca ball z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Inca Ball

  Gra zręcznościowa Inca Ball to poszukiwanie skarbów zaginionej cywilizacji. Dokonujesz tego likwidując pojawiające się na planszy, kolorowe kulki.

 • The Ball

  Rozgrywka w The Ball może się z początku wydawać nieco skomplikowana, z powodu konieczności używania specjalnej kuli. Z czasem jednak przekonujemy się, że ten artefakt jest niezwykle przydatny i ma sporo zastosowań.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  615
  Pobierz za darmo inca ball . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Click Ball 1.0

  Klikaj białą, nie klikaj czarnej kulki – to jedyna zasada Click.Ball.

 • Magic Ball 3

  Gra zręcznościowa Magic Ball 3 przypomina klasyczny Arkanoid. Sterujesz tu padem, który odbija piłeczkę. Musisz uderzać ją w ten sposób, aby kulka rozbijała kwadraciki.

 • Magic Ball 4

  Gra zręcznościowa Magic Ball 4 przypomina klasykę gatunku - Arkanoid. Obcy pojawili się znienacka na Ziemi i porwali tysiące kobiet i mężczyzn. Naukowcy z naszej planety postanowili ich odbić...

inca ball Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 615 użytkowników pobrało inca ball z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: inca ball