Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

im 4 1 java

Data dodania:
2016-10-23
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
160
Opis - im 4 1 java

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 160 użytkowników pobrało im 4 1 java z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • IM+ 4.1 JAVA

  IM+ to kolejna aplikacja napisana w języku JAVA z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • IM+ 2.2 (S90)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Data dodania:
  2016-10-23
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  160
  Pobierz za darmo im 4 1 java . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Miranda IM 0 8 4

  Już do pobrania, darmowy a w dodatku po polsku, wieloprotokołowy komunikator. Ściągnij i ciesz się możliwością rozmowy ze znajomymi z gg, skype itp. ale również zastosuj komunikator Miranda jako czytnik RSS bądź program do wysyłania sms-ów.

 • Miranda IM 0.4.0.3

  Spolszczenie komunikatora internetowego w nieco starszej wersji.

 • IM+ 2.15 (Smartphone)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne. IM+ dla mobile umożliwia współpracę z najpopularniejszymi sieciami takimi jak AIM, MSN, Yahoo!, ICQ, Jabber czy choćby Google Talk.

im 4 1 java Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-23 już 160 użytkowników pobrało im 4 1 java z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: IM+ 4.1 JAVA