Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ikonki

Data dodania:
2016-09-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
44
Opis - ikonki

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-04 już 44 użytkowników pobrało ikonki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • HashColouredTabs+ 0.4.18

  Zwiększa wygodę identyfikacji kart przez dodanie małej kolorowej ikonki dla każdej strony, która nie posiada swojej własnej.

 • Basher 1.0

  Basher to program, który pobiera i wyświetla cytaty z bash.org.pl

 • Data dodania:
  2016-09-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  44
  Pobierz za darmo ikonki . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • EqualMath 1.2.5.0.

  EqualMath to program wykonujący różnorodne operacje matematyczne.

 • OpenOffice org 3.0

  OpenOffice.org 3 to bezpłatna wersja pakietu biurowego, którego można używać w domu, w szkole, w firmie bez żadnych opłat.

 • DesktopOK 1.55

  DesktopOK 1.55 to darmowa, użyteczna aplikacja przeznaczona do najpopularniejszych systemów operacyjnych z rodziny Windows. Służy on do zapamiętywania położenia ikon na pulpicie i utrzymywaniu ich w tych samych miejscach po zmianie rozdzielczości ekranu.

ikonki Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-04 już 44 użytkowników pobrało ikonki z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ikonki