Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ikona

Data dodania:
2016-03-29
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
22
Opis - ikona

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-03-29 już 22 użytkowników pobrało ikona z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ViSiNvIs 0.0.0.2

  Wtyczka do komunikatora tlen, która pokazuje kontakty niewidoczne/niedostępne z opisem jako dostępne z ikoną niewidoczny, oraz dodaje opcję "Wyślij plik" przy kontaktach niewidoczne/niedostępne.

 • KIconEdit 0.3.2

  KIconEdit to prosty edytor przeznaczony do rysowania grafik.

 • Data dodania:
  2016-03-29
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  22
  Pobierz za darmo ikona . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Mail Notification 5.4

  Mail Notification informuje użytkownika o nadejściu nowej wiadomości pocztowej.

 • Power Bar 1.0

  Power Bar to niewielka aplikacja, która wyświetla stan naładowania baterii.

 • FoxyProxy 2.8.4

  FoxyProxy jest zaawansowanym menedżerem proxy, który całkowicie zastępuje ograniczone możliwości ustawiania proxy Firefoksa. Oferuje ono więcej funkcji niż SwitchProxy, ProxyButton, QuickProxy, xyzproxy, ProxyTex, TorButton itp.

ikona Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-03-29 już 22 użytkowników pobrało ikona z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ikona