Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ikariam

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1201
Opis - ikariam

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1201 użytkowników pobrało ikariam z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ikariam

  Gra Ikariam to darmowy tytuł, którego możemy używać przy pomocy przeglądarki sieciowej (IE, FF czy Opera). Sprawia to, ze download Ikariam nie jest potrzebny.

 • Ikariam trailer

  Fanowski trailer gry Ikariam to filmik ukazujący, jak wygląda mechanika rozgrywki oraz prezentujący jej oprawę audiowizualną.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1201
  Pobierz za darmo ikariam . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Ikariam Mapa Sojuszu

  Mapa Ikariam dla sojuszu to narzędzie online do tworzenia mapy, na której widoczni są wszyscy sojusznicy, ew. członkowie akademii, przyjaciele, wrogowie itp. Każdy typ gracza jest oznakowany innym kolorem.

ikariam Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1201 użytkowników pobrało ikariam z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ikariam