Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

id3 mass tagger

Data dodania:
2016-10-06
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
66
Opis - id3 mass tagger

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 66 użytkowników pobrało id3 mass tagger z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • ID3 mass tagger 0.74

  Jest to aplikacja do masowej zmiany tagów plików muzycznych.

 • Psiloc Photo Tagger 2.05

  Psiloc Photo Tagger to prosta i funkcjonalna aplikacja, która umożliwi automatyczną zmianę tagów i nazw zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem cyfrowym na Symbian OS.

 • Data dodania:
  2016-10-06
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  66
  Pobierz za darmo id3 mass tagger . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Location Tagger 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd edition)

  Location Tagger to nie wielka i bardzo prosta w działaniu aplikacja, z której pomocą umieścimy informację przy każdym zrobionym zdjęciu o jego lokalizacji wykonania. Za pośrednictwem modułu GPS aplikacja pobierz niezbędne współrzędne a następnie dopiszę tą informację do zdjęcia.

 • Mass Effect

  Mass Effect to połączenie RPG i gry akcji (strzelanki) w świecie przyszłości, w którym ludzkość kolonizuje kolejne planety i styka się na nich z innymi cywilizacjami.

 • Mass Effect 3

  Mass Effect 3 to kolejna część przygód najbardziej znanego komandora w historii gier komputerowych.

id3 mass tagger Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-06 już 66 użytkowników pobrało id3 mass tagger z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: id3 mass tagger