Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

history

Data dodania:
2016-09-27
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
57
Opis - history

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 57 użytkowników pobrało history z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • History: Great Battles Medieval

  Gra History: Great Battles Medieval to kolejna strategiczna produkcja stuida Slitherine Software, przenosząca nas w okres gorącego militarnie przełomu XIV i XV stulecia, kiedy to w Europie walczyły ze sobą dwie potęgi: Anglia i Francja.

 • Making History II: The War of the World

  Making History II: The War of the World to gra, która powinna zainteresować każdego wirtualnego stratega. Wracamy tu w okres II Wojny Światowej i kierujemy wydarzeniami, tworząc zarazem nową historię Ziemi.

 • Data dodania:
  2016-09-27
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  57
  Pobierz za darmo history . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Pioneering: Explore the Early American West

  Pioneering: Explore the Early American West to pierwszy epizod serii gier traktujących o historii Stanów Zjednoczonych, w którym gracz ma okazję przenieść się w czasy, kiedy USA zyskało niepodległość, oraz kiedy rozpoczęła się ekspansja ludności na Zachód.

 • 30 prostych porad dla użytkowników przeglądarki Google Chrome

  30 prostych porad dl...30 prostych porad dl......ja Show Full History na koncu lis...

 • Kody do Imperium Romanum

  Podczas gry wpisz poniższe kody:

history Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-27 już 57 użytkowników pobrało history z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: history