Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

heroes of

Data dodania:
2016-10-04
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
14
Opis - heroes of

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 14 użytkowników pobrało heroes of z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Heroes of the Pacific

  Heroes of The Pacific to jeden z lepszych symulatorów lotniczych jaki ukazał się w ostatnich latach na wiele platform, w tym na PC, PS2, oraz na Xbox. Ten dość zapomniany w ostatnich latach gatunek gier, wciąż cieszy się sporą popularnością, dlatego też wydany w 2005 roku Heroes of The Pacific osiągnął dość duży sukces.

 • Heroes of Newerth

  Premiera Heroes of Newerth została zapowiedziana na koniec tego roku i patrząc na stopień zaawansowania w procesie powstawania tej gry, to termin ten wydaje się bardzo prawdopodobny. Dokładna data premiery to listopad tego roku i miejmy nadzieję, że nie ulegnie ona zmianie. Na pewno będzie możliwa gra w Heroes of Newerth na PC, gdyż to właśnie z myślą o tej platformie tworzona jest ta gra.

 • Data dodania:
  2016-10-04
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  14
  Pobierz za darmo heroes of . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Heroes of Gaia

  Heroes of Gaia to strategiczna gra MMO na przeglądarkę osadzona w świecie średniowiecznego fantasy, „świecie mieczy, elfów i magii”, jak piszą jej twórcy. Choć nie wydano Heroes of Gaia po polsku, gra ma już w naszym kraju swoją społeczność fanów dzielącą się wrażeniami i radami na forach internetowych.

 • Heroes of Neverwinter

  Heroes of Neverwinter to gra online, która nawiązuje do jednej z najpopularniejszych sag RPG.

 • Heroes of Might and Magic 5

  Heroes of Might and Magic V to kolejna, najnowsza część kultowej gry strategicznej (i RPG) posiadającej licznych fanów na całym świecie.

heroes of Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-04 już 14 użytkowników pobrało heroes of z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: heroes of