Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

heroes of telara

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
17
Opis - heroes of telara

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 17 użytkowników pobrało heroes of telara z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Heroes of Telara

  Heroes of Telara to kolejna w ostatnim czasie gra MMORPG, a więc massively multiplayer online role-playing game, przeznaczona oczywiście do rozgrywki sieciowej, która ma szansę odnieść spory sukces. Tworzeniem gry zajmuje się na razie mało znane studio Trion World Network, a premiera Heroes of Telara została wyznaczona na początek 2010 roku.

 • Heroes of Telara trailer

  Na razie głównych źródłem informacji o grze jest Heroes of Telara trailer, który w zarysie przedstawia świat gry i to czego można się po niej spodziewać, a więc dynamicznej rozgrywki z graczami z całego świata. Trailer do Heroes of Telara jest dostępny poniżej.

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  17
  Pobierz za darmo heroes of telara . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Heroes 1

  Pierwsza część kultowej serii gier Heroes of Might and Magic do pobrania za darmo w pełnej wersji w serwisie pobierz.pl

 • Heroes Over Europe

  Jest to kontynuacja Heroes Over Pacific wydanego przed czterema lata i daje nam możliwość ponownego sterowania przeróżnymi samolotami bojowymi z okresu II wojny światowej.

 • Us And Them: Heroes Bonanza

  Us And Them: Heroes Bonanza to dość nietypowa gra strategiczna. Dlaczego nietypowa? Otóż nie zobaczymy tu czołgów, samolotów, ani też oddziałów piechoty.

heroes of telara Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 17 użytkowników pobrało heroes of telara z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Heroes of Telara