Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

heroes of might magic hammers fate polski patch

Data dodania:
2016-08-16
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
132
Opis - heroes of might magic hammers fate polski patch

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 132 użytkowników pobrało heroes of might magic hammers fate polski patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate polski patch

  Poprawiający bugi w Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate patch 2.0.1, wydany również do polskiej wersji gry, znacznie usprawnia rozgrywkę w Kuźni Przeznaczenia.

 • Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate

  Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate pl to turowa gra strategiczna z elementami RPG i jednocześnie pierwszy oficjalny dodatek do piątej części kultowej serii HoMM posiadającej licznych fanów na całym świecie.

 • Data dodania:
  2016-08-16
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  132
  Pobierz za darmo heroes of might magic hammers fate polski patch . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East patch v 3 1

  Heroes of Might & Magic V: Tribes of the East to drugi oficjalny dodatek do podstawowej wersji gry, którego polski podtytuł to „Dzikie Hordy”. Dodatek ten ukazał się w 2007 roku, a w naszym kraju został wydany rok później. Do jego uruchomienia na szczęście nie jest wymagane posiadanie Heroes of Might & Magic V.

 • Heroes of Might and Magic 5

  Heroes of Might and Magic V to kolejna, najnowsza część kultowej gry strategicznej (i RPG) posiadającej licznych fanów na całym świecie.

 • Heroes of Might and Magic 4

  Heroes of Might and Magic IV to kolejna część kultowej gry strategicznej (i RPG) posiadającej licznych fanów na całym świecie.

heroes of might magic hammers fate polski patch Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-16 już 132 użytkowników pobrało heroes of might magic hammers fate polski patch z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: heroes of might magic hammers fate polski patch