Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

hero

Data dodania:
2016-09-28
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
13
Opis - hero

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-28 już 13 użytkowników pobrało hero z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Hero Online

  Hero Online to darmowy MMOcRPG osadzony w azjatyckich realiach (i wierzeniach). Do wyboru mamy kilka klas postaci: The Ruthless Blade, The Piercing Eyes, The Overseer of the Sky, The Elegant Mystic, The Majestic Muse (różnią się płcią i specjalizacją dotyczącą broni).

 • DJ Hero

  DJ Hero game to gra będąca niejako innym wykorzystaniem pomysłu znanego z popularnej gry Guitar Hero.

 • Data dodania:
  2016-09-28
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  13
  Pobierz za darmo hero . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • DJ Hero 2

  Data premiery DJ Hero 2 wyznaczona jest na październik tego roku. Tak więc na jesieni posiadacze konsol (nie ma planów wydania DJ Hero 2 na PC) będą mogli ponownie wczuć się w role didżejów.

 • Guitar Hero 2

  download free Guitar Hero 2 po polsku za darmo pobierz

 • Guitar Hero 5

  download free Guitar Hero 5 po polsku za darmo pobierz

hero Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-28 już 13 użytkowników pobrało hero z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: hero