Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

hearts of iron 3

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
4489
Opis - hearts of iron 3

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 4489 użytkowników pobrało hearts of iron 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Hearts of Iron 3

  Jeśli lubisz rozbudowane strategie turowe – gdzie oprócz bitew prowadzisz także dyplomację oraz skupiasz się na zadaniach związanych z rozwojem naukowo-ekonomicznym, ten tytuł jest dla Ciebie po prostu pozycją obowiązkową.

 • Hearts of Iron 3 gameplay

  Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  4489
  Pobierz za darmo hearts of iron 3 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Hearts of Iron 3 patch

  Patch Hearts of Iron 3 to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Poprawia ona liczne znacznie ten tytuł poprzez takie rzeczy jak ulepszenie SI, optymalizację jednostek i przyśpieszenie działania programu o ponad 30%.

 • Hearts of Iron 2

  Doskonała i niezwykle skomplikowana strategiczna gra oparta na mechanice Europa Universalis. Tym razem gracz ma szansę pokierować losami jednego z państw zaangażowanego w konflikt II Wojny Światowej.

 • Patch do Hearts of Iron 2

  Pobierz patch do gry Hearts of Iron 2, który zwiera poprawki ulepszające jej działanie.

hearts of iron 3 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 4489 użytkowników pobrało hearts of iron 3 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: Hearts of Iron 3