Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

he sims 2

Data dodania:
2016-07-09
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
12
Opis - he sims 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-09 już 12 użytkowników pobrało he sims 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • The Sims 2

  Kontynuacja niezwykle popularnej na całym świecie gry symulacyjno - strategicznej, w której opiekujemy się wirtualnym człowiekiem.

 • HomeCrafter Plus do The Sims 2

  Proste narzędzie do tworzenia nowych elementów w grze The Sims 2.

 • Data dodania:
  2016-07-09
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  12
  Pobierz za darmo he sims 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • The Sims 2 Update

  Patch aktualizujący grę The Sims 2 do najnowszej wersji.

 • Kody do The Sims 2

  W czasie gry naciśnij [CTRL] + [SHIFT] + [C], aby wywołać okno konsoli. Teraz wpisz jeden z poniższych kodów, uważając na rozmiar liter:

 • The Sims 2 Update DVD

  Poprawka wprowadza wiele drobnych zmian, jak problemy z dostarczaniem gazet, obdarowywanie przyjaciół prezentami, przechodzenie do nowych lokalizacji. Naprawiono również kilka błędów językowych i współpracę z kartami graficznymi.

he sims 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-09 już 12 użytkowników pobrało he sims 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: he sims 2