Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

handy calendar

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
60
Opis - handy calendar

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 60 użytkowników pobrało handy calendar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Handy Calendar for Symbian OS S60v3

  Handy Calendar to świetna aplikacja zastępująca nasz standardowy kalendarz w systemie. Program Handy Calendar napisany pod Symbian OS oferuje znacznie więcej niż zwykły kalendarz i jest bardziej rozbudowany.

 • Calgoo Calendar 1.3.2

  Calgoo Calendar to praktyczny kalendarz.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  60
  Pobierz za darmo handy calendar . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Business Calendar 1 1 6 0

  Business Calendar to alternatywna wersja zwykłego kalendarza jakiego znajdziemy w systemie Android.

 • Team Announcement Calendar 0.9.3

  Team Announcement Calendar jest to prosty kalendarz dla systemu Linux.

 • My Moon Calendar 1.03

  Kalendarz księżycowy umożliwiający sprawdzenie dokładnej fazy księżyca w dowolnym dniu, czas jego widoczności na niebie i odległość od Ziemi.

handy calendar Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 60 użytkowników pobrało handy calendar z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: handy calendar