Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

handy assistant

Data dodania:
2016-08-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
7
Opis - handy assistant

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-18 już 7 użytkowników pobrało handy assistant z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Handy Assistant

  Świetna aplikacja do zarządzania połaczeniami użytkownika.

 • Image Assistant 3.0

  Image Assistant jest programem pozwalającym na grupowe zmienianie rozmiaru grafiki.

 • Data dodania:
  2016-08-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  7
  Pobierz za darmo handy assistant . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Call Assistant 1.0 (Windows Mobile)

  Call Assistant to prosty program, który zadba o to aby rozmówca który nie może się w danej chwili do nas dodzwonić był powiadamiany automatyczną wiadomością sms. Program może okazać się przydatny w wielu sytuacjach na co dzień jak choćby ważne spotkanie czy lekcje szkolne.

 • Handy Backup 6.0

  Handy Backup to łatwy w obsłudze i stosunkowo rozbudowany program do tworzenia kopii zapasowych.

 • Handy Profiles

  Handy Profile to aplikacja na telefon pracujący pod kontrolą systemu Symbian OS stanowiąca rozszerzenie możliwości zarządzania profilami w urządzeniach przenośnych.

handy assistant Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-08-18 już 7 użytkowników pobrało handy assistant z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: handy assistant