Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gwiazda popu

Data dodania:
2016-10-17
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
20
Opis - gwiazda popu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 20 użytkowników pobrało gwiazda popu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Michael Jackson's Moonwalker

  Rzadko powstają gry poświęcone muzykom czy też gwiazdom popu. Niedawno zmarły Michael Jackson doczekał się tego zaszczytu na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Powstała wówczas gra Michael Jackson’s Moonwalker.

 • Popomundo

  Popomundo to dość niezwykła zabawa sieciowa, a mianowicie jest to symulator życia gwiazdy muzyki. Gra jest całkowicie darmowa i odbywa się przez przeglądarkę. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się.

 • Data dodania:
  2016-10-17
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  20
  Pobierz za darmo gwiazda popu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Def Jam Rapstar

  Na rynku gier muzycznych, niestety jest mało pozycji traktujących o hip-hopie, dlatego twórcy z Terminal Reality postanowili zmienić tą sytuację i stworzyć grę karaoke Def Jam Rapstar na PS3, Xbox 360, oraz Nintendo Wii opartą na tym stylu muzycznym.

 • DJ Hero

  DJ Hero game to gra będąca niejako innym wykorzystaniem pomysłu znanego z popularnej gry Guitar Hero.

 • Karaoke For Fun: POP

  Karaoke For Fun: POP to zestaw, który pozwoli Ci zarówno na ćwiczenie umiejętności wokalnych, jak też i na zorganizowanie domowego koncertu, na którym mogą bawić się dosłownie wszyscy.

gwiazda popu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-17 już 20 użytkowników pobrało gwiazda popu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gwiazda popu