Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gtr 2

Data dodania:
2016-10-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
1205
Opis - gtr 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1205 użytkowników pobrało gtr 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • GTR 2 FIA GT Racing Game

  GTR 2 FIA GT Racing Game to kolejna produkcja ekspertów od realistycznych gier wyścigowych, czyli szwedzkiej firmy SimBin. GTR 2 FIA z pewnością zadowoli największych nawet malkontentów – gra oferuje olbrzymi wybór tras, aut i opcji zabawy.

 • Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1 1

  Patch do GTR 2 FIA GT Racing Game v1.1

 • Data dodania:
  2016-10-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  1205
  Pobierz za darmo gtr 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Patch do GTR Evolution v1 2 0 1

  Patch do GTR Evolution

 • Race on

  Gra race on to wyścigi samochodowe szwedzkiej firmy SimBin (twórców m.in. RACE ’07, GTR i STCC), których premiera nastąpi już lada dzień, bo 15 września (niestety żadna rodzima firma nie planuje obecnie wydania race on po polsku). Rozgrywka turniejowa składa się tu z kolejnych wyścigów z serii World Touring Car Championship, w których musimy ponadprzeciętnie zapunktować swoją jazdą, by przejść do następnych etapów. Dostępne są też trasy wyścigów Formula Masters oraz Swedish Touring Car Championship dzięki „wbudowaniu” w grę praktycznie całości rozgrywki z STCC i RACE ’07. Możemy pokonywać 30 tras przy użyciu każdego z 39 aut.

gtr 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-18 już 1205 użytkowników pobrało gtr 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gtr 2