Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gothic 2

Data dodania:
2016-05-22
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
40478
Opis - gothic 2

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-22 już 40478 użytkowników pobrało gothic 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Gothic 2

  Gothic 2 to kontynuacja popularnej gry Gothic. Fabuła gry została osadzona w świecie fantasy starającym się odwzorować realia średniowiecza.

 • Gothic 2 Trailer

  Gothic 2 to połączenie cRPG i gry akcji na komputery PC będące sequelem popularnej gry cRPG z 2001 roku.

 • Data dodania:
  2016-05-22
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  40478
  Pobierz za darmo gothic 2 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Gothic 2: Noc Kruka

  Gra Gothic 2: Night of the Raven to kontynuacja gry fabularnej, która już od lat uchodzi za pozycję kultowa. Nie jest to samodzielny dodatek do Gothic II, w związku z czym nie jest możliwy free download Gothic 2: Noc Kruka w wersji demonstracyjnej. A czy warto nabyć dodatek? Zdecydowanie.

 • Gothic 2: Noc Kruka gameplay

  Gameplay Gothic 2: Noc Kruka to trwający pięć minut filmik z rozgrywki, który pozwoli Ci zapoznać się ze wszystkimi jej elementami. Zobaczysz tu dosłownie wszystko – od statystyk bohatera po walkę z wielkimi potworami.

 • Gothic 1

  Gothic 1 to legendarna już gra rpg, która po dziś dzień ma spore grono sympatyków.

gothic 2 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-05-22 już 40478 użytkowników pobrało gothic 2 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gothic 2