Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gool record

Data dodania:
2016-10-14
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
43
Opis - gool record

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-14 już 43 użytkowników pobrało gool record z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Cool Record Edit Pro 7.0.1

  Cool Record Edit Pro to program będący doskonałym rozwiązaniem do edycji i masteringu plików audio, aplikacja zawiera wszystkie przydatne opcje, dzięki którym można osiągnąć wspaniałą jakość nagrywanego dźwięku.

 • RecordMyDesktop (QT GUI) 0.3.7.2

  Graficzna nakładka do RecordMyDekstop napisana z użyciem biblioteki Qt.

 • Data dodania:
  2016-10-14
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  43
  Pobierz za darmo gool record . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • RecordMyDesktop (GTK GUI) 0.3.7.2

  Graficzna nakładka do RecordMyDekstop napisana z użyciem biblioteki GTK.

 • OpenGPSTracker (Android)

  OpenGPSTracker to przydatny i ciekawy program współpracujący z platformami Android, który zapisuje a następnie pokazuje ślad GPS. Wystarczy na starcie trasy czy podróży kliknąć record a telefon automatycznie w oparciu o moduł GPS zacznie zapisywanie przebytej trasy.

 • VoiceHours 1.0

  VoiceHours w wersji mobile jest narzędziem, które umożliwia nagrywanie tzw. notatek głosowych przy uwzględnieniu czasu w jakim dana notatka ma zostać nagrana.

gool record Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-14 już 43 użytkowników pobrało gool record z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gool record