Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

google tv remote

Data dodania:
2016-10-21
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
259
Opis - google tv remote

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 259 użytkowników pobrało google tv remote z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • TV Remote Controller 5.7

  Ta aplikacja zamieni Twój telefon komórkowy w wielofunkcyjny pilot na podczerwień.

 • KM Remote 2.6

  KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows.

 • Data dodania:
  2016-10-21
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  259
  Pobierz za darmo google tv remote . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KM Remote 2.9

  KM Remote 2.9 jest aplikacją przeznaczona dla systemów Windows 2000 i XP, której celem jest sprawienie, aby można było sterować komputerem za pomocą głosu.

 • Media Remote

  Media Remote to świetna aplikacja, która umożliwia zdalną obsługę Winampa na Twoim komputerze.

 • Remote Administrator 2.2

  Spolszczenie programu do zdalnego sterowania komputerem.

google tv remote Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-21 już 259 użytkowników pobrało google tv remote z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: google tv remote