Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

google desktop

Data dodania:
2016-10-05
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
52
Opis - google desktop

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 52 użytkowników pobrało google desktop z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Google Desktop 5.9

  Google Desktop 5.9 to najnowsze wydanie aplikacji, która pełni rolę podobną do wyszukiwarki sieciowej, jednak obszarem jej działania jest komputera użytkownika.

 • Google Desktop 5.7.805.16405 PL

  Google Desktop to system wyszukiwania plików i rozbudowany zespół gadżetów usprawniający pracę twojego komputera.

 • Data dodania:
  2016-10-05
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  52
  Pobierz za darmo google desktop . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Outlook on the Desktop 2.0

  Outlook on the Desktop jest bezpłatną aplikacją pomagającą w efektywniejszym wykorzystaniu Microsoft Outlook Calendar.

 • Palm Desktop 4.2.1

  Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh to aplikacja umożliwiająca zsynchronizowanie mobilnych urządzeń pracujących w systemie Palm OS.

 • Double Desktop 2.0

  Dostępny za darmo Double Desktop to ciekawa aplikacja, która pozwoli Ci zmienić w dość niecodzienny sposób swój system operacyjny. Jak? Mianowicie doda do niego drugi pulpit, na który możesz również wrzucać skróty, foldery i inne rzeczy.

google desktop Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-05 już 52 użytkowników pobrało google desktop z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: google desktop