Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gogle tlumacz

Data dodania:
2016-10-11
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
134
Opis - gogle tlumacz

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 134 użytkowników pobrało gogle tlumacz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Google Translate

  Najpopularniejszy na świecie tłumacz, czyli Google Translate teraz do pobranie w wersji mobilnej na pobierz.pl.

 • Google Chrome 1.0.154.59

  Google Chrome - przeglądarka stworzona przez specjalistów Google, która stawia na prostotę.

 • Data dodania:
  2016-10-11
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  134
  Pobierz za darmo gogle tlumacz . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Google Translator 2.4

  Google Translator to tłumacz, który przy użyciu technologi stosowanej w wyszukiwarkach Google pozwala dokonywać prostych przekładów. Używając Google Translator możesz za darmo przetłumaczyć pojedyncze słowa, frazy, paragrafy a nawet całe strony internetowe.

 • CHX 3.0

  CHX to pakiet programów będących dużą pomocą dla chemika.

 • Lingoes 2.9.1

  Lingoes - w pełni darmowy program, łączący w sobie funkcjonalność tradycyjnego słownika oraz rozbudowanego translatora. W bazie znajduje się ponad 80 języków.

gogle tlumacz Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-11 już 134 użytkowników pobrało gogle tlumacz z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gogle tlumacz