Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

glosu

Data dodania:
2016-10-15
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
87
Opis - glosu

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 87 użytkowników pobrało glosu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • AV Voice Changer Software Diamond 7.0.46

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.

 • Data dodania:
  2016-10-15
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  87
  Pobierz za darmo glosu . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • KM Remote 2.6

  KM Remote to program umożliwiający sterowanie komputerem za pomocą bezprzewodowej klawiatury lub myszy, a także głosu, dzięki czemu można w znaczny sposób przyspieszyć pracę z systemem Windows.

 • Surprise! Sounder 1.00

  Surprise! Sounder pozwala zmienić głos podczas rozmowy przez telefon.

 • VisioVoice 1.2

  VisioVoice 1.2 to aplikacja umożliwiająca osobom niewidomym lub niedowidzącym korzystanie z komputera.

glosu Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-15 już 87 użytkowników pobrało glosu z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: glosu