Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

gielda

Data dodania:
2016-09-18
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
92
Opis - gielda

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 92 użytkowników pobrało gielda z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Giełda 2007 5.1

  Program Giełda 2007 został stworzony z myślą o inwestorach giełdowych. Umożliwia on przechowywanie notowań i danych fundamentalnych oraz przeprowadzenie analiz fundamentalnych i technicznych, dzięki którym inwestor może dostosowywać swoją strategię inwestycyjną do bieżącej sytuacji na rynku.

 • STQ 3.0.0.3

  STQ dla mobile to aplikacja stworzona przez firmę Magnifoca Inc służąca do śledzenia akcji na giełdzie. Jeżeli pasjonujesz sie giełdą i całym ruchem na niej a do tego na co dzień używasz urządzenia z systemem operacyjnym Windows Mobile to program STQ jest stworzony z myślą o Tobie.

 • Data dodania:
  2016-09-18
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  92
  Pobierz za darmo gielda . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Quotes Update 1.0.1

  Quotes Update to prosta aplikacja przydatna każdej osobie grającej lub zainteresowanej Giełdą Papierów Wartościowych. Program może pobierać dane na temat historycznych danych dotyczących spółek notowanych na giełdzie.

 • Wirtualny Inwestor 4.4

  Wirtualny Inwestor 4.4 to stworzona dla graczy giełdowych aplikacja, która pozwoli im na wirtualny trening umiejętności.

gielda Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-09-18 już 92 użytkowników pobrało gielda z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: gielda