Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ghostbusters tha video game

Data dodania:
2016-07-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
58
Opis - ghostbusters tha video game

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-20 już 58 użytkowników pobrało ghostbusters tha video game z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Ghostbusters The Video Game

  Stary jak świat hit kinowy w końcu doczekał się swojej kolejnej produkcji w obrębie gier komputerowych. Po okresie względnego spokoju miastem Nowy York znowu zaczynaj rządzić duchy. Wciel się w młodego pogromcę duchów aby ponownie zaprowadzić ład i porządek.

 • Kody do Ghostbusters The Video Game

  Ghostbusters The Video Game to kolejna odsłona gry o pogromcach duchów. Poznaj kody i uczyć swoją postać bardziej skuteczną.

 • Data dodania:
  2016-07-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  58
  Pobierz za darmo ghostbusters tha video game . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Up: The Video Game

  Up: The Video Game to gra dla dzieci zrealizowana na podstawie animowanego filmu z wytwórni Pixar.Pobierz darmowe demo i poznaj zabawne perypetie Carla Fredricksena, który chce zwiedzić świat bez wychodzenia z własnego domu. Ma zamiar dokonać tego dzięki... przypięciu do niego wielkich balonów i żagli. Jak się okazuje, w wyprawę zabiera pasażera na gapę.

 • Saw: The Video Game

  Gra Saw: The Video Game powstała na motywach horroru, w Polsce znanego jako "Piła".

 • Trailer do Saw: The Video Game

  Oficjalny trailer z Saw: The Video Game już dostępny.

ghostbusters tha video game Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-07-20 już 58 użytkowników pobrało ghostbusters tha video game z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: ghostbusters tha video game