Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

geometria 2 1

Data dodania:
2016-10-20
System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań:
26
Opis - geometria 2 1

Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 26 użytkowników pobrało geometria 2 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Pobierz za darmo – Free download

 • Geometria 2.1

  Program umożliwia rysowanie na ekranie monitora figur geometrycznych, zarówno w układzie współrzędnych jak i bez niego.

 • Geometry Calculator 1.2

  Geometry Calculator to prosta aplikacja przeznaczona do wykonywania obliczeń geometrycznych typu: obliczanie pola powierzchni czy obwodu danej figury geometrycznej.

 • Data dodania:
  2016-10-20
  System operacyjny:
  Windows XP, Vista, 7
  Liczba pobrań:
  26
  Pobierz za darmo geometria 2 1 . Aby rozpocząć download wybierz jeden z poniższych plików. Nie każda aplikacja jest dostępna do pobrania po polsku. Na tej stronie możesz pobrać tylko legalne wersje oprogramowania. W zależności od licencji producenta może to być pełna wersja, demo itp.
 • Cabri Geometry II Plus 1.4.2.

  Cabri Geometry II Plus to najnowsza wersja niezwykle popularnego programu edukacyjnego do nauki geometrii (euklidesowej i analitycznej) i fizyki.

 • Tablice Matematyczne

  Matematyka często nas przerasta. Nie sposób spamiętać wszystkich, potrzebnych wzorów. Dlatego z pomocą przychodzą Tablice _matematyczne. Teraz dzięki tej aplikacji w prosty i szybki sposób wyszukasz interesujący Cię wzór.

 • C a R 5.0

  C. a. R.

geometria 2 1 Aplikacja działa pod większością wersji systemu Windows. Od 2016-10-20 już 26 użytkowników pobrało geometria 2 1 z naszej strony. Nie chomikuj tylko ściągnij na pobierz.pl

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze dla: geometria 2 1